• Start Up چیست؟

Start Up  چیست؟

استارت آپ، واژه‌ ای است که اخیرا درآن مورد بسیار شنیده ایم.
شاید واژه نوپا کلمه مناسبی برای ترجمه این اصطلاح باشد ولی در واقع استارت آپ
 بیانگر ویژگی‌های  نوعی از کسب‌‌ وکار است و یا بیانگر کسب و کار های نو پا می باشد.  استارت آپ واژه‌ای است که در توصیف کمپانی‌های تازه تاسیس راهکارهای جدیدی برای حل مشکلات و مسائل موجود در دنیای فناوری  و مسیر های پیشرفت مطرح میشود. 
استارت آپ ها  بر روی چگونگی و آنالیز کردن تجارت،  بررسی و کسب درآمد مینمایند. در این خصوص بخش‌ها و جزییات خاص استراتژی یک کار و یا شرکت را در بر خواهند داشت.

جایگاه نوآوری در استارت آپ‌ها :

استارتاپ ها، معمولا حول ایده های نوآورانه و خلاقانه بنا می شوند. در واقع فرد یا افرادی خلاق، با ایده های تازه، در جستجوی روش هایی برای کسب درآمد  بیشتر،  بهتر و یا دقیق تر و امروزی حرکت می کنند. نوآوری در استارت آپ ها، به شکل نوآوری در بازار یا نوآوری در محصولات و خدمات خود را نشان می دهد.
قابل توضیح می باشد که هر استارت آپی لزوما در حوزه کامپیوتر و اینترنت نمی باشد.


حمایت از استارت آپ ها  توسط میزبان تک

شرکت میزبان تک با توجه به راه طولانی که از ابتدا برای رسیدن به این جایگاه طی نموده  و درک شرایط سخت فضای رقابتی و امکانات اولیه مورد نیاز برای استارت آپ ها در نظر دارد در خصوص حمایت از Start Up ها حمایتهایی از ایده های خلاقانه و قابل رشد ارائه نماید. این حمایتها شامل حمایت مالی، ارائه سرویس های رایگان، در اختیار قرار دادن امکاناتی نظیر سرور اختصاصی یا مجازی، فضای ذخیره سازی، پهنای باند، سرویس ایمیل و هر نوع از سرویسهای قابل ارائه توسط این شرکت می باشد که ضمن بررسی طرحهای ارائه شده به طرحهای منتخب و برگزیده طی شرایط مورد توافق ارائه می شود.
لازم به ذکر است صرف داشتن ایده تنها بدون پرداختن به جزئیات رسیدن به هدف را بسیار طولانی ودشوار خواهد نمود، پیشنهاد می شود جزئیات مناسبی در پروپوزال ارسالی درج شود که هم برای بررسی وقت گیر نباشد و هم به اندازه کافی شفاف باشد، اولویت ما اپلیکیشنها و نرم افزارهای خلاق هستند ولی هر گونه استارت آپ قابل پیشرفت قطعا به نوعی مورد حمایت ما قرار خواهد گرفت. 


همین حالا جهانی شو ما ازت حمایت می کنیم ؟